facebook Met-ay Bilişim Web Tasarım ve Yazılım, E-Ticaret, Sosyal Medya Ankara

Kurumsal

MET-AY Bilişim Ltd.Şti. 2003 yılından beri İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen bir Bilişim, Tasarım ve Yazılım geliştiricisiyiz.


Bugün bulunduğu konum itibariyle bunları MET-AY Bilişim Ltd.Şti. sorumluluk ve yükümlülüklerinin bilincindedir. Kaliteyi ilke alan bir anlayışla geleceğe daha güvenle bakabilmekte ve üstlendiği tüm projeleri büyük başarılar göstererek sonuçlandırabilmektedir. MET-AY Bilişim Ltd.Şti.’ in amacı bireysel ve kurumsal müşterilerinin yaşamını kolaylaştırmak, tanıtımlarını en uygun-doğru ve etkili şekilde yapmak, yeni dünyalara açılmalarını sağlamak, bilgiye ulaşmada önlerine çıkabilecek engelleri ortadan kaldırmak, çağdaş dünyanın en önemli iletişim ve etkilişim aracı haline gelen İnternet’ te yapılabilecekler konusunda onlara yol göstermek ve yanlarında olmaktır.


Firmamız Telekomünikasyon Kurumu onaylı Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesine sahip olup kendi bünyemizde bulunan Data Centerımızda hosting, sunucu barındırma ve kiralama hizmeti verilmektedir. MET-AY Bilişim Ltd.Şti. İnternet konusunda çok geniş çalışma alanına, hizmet ve ürün yelpazesine sahip bir kuruluş olup www.alacaknevar.com ve www.teknolojiknevar.com sitelerinin hem yazılım hem işletmesini üstlenmektedir.


“MET-AY BİLİŞİM LTD. ŞTİ.”

×