Hizmetlerimiz

Image

WEB TASARIM

Bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını İnternet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde, sitenizi arama motorlarına ekleyerek kolay ulaşım yolu ile yapmayı hedeflemiştir. Eğer mevcut bir web tasarımınız varsa, Mevcut webinizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarının gözden geçirilmesi, Daha müşteri odaklı ve kullanımı kolay, Kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlükte,Hatasız, etkin ve interaktif hale getirilmesi,İçeriğinin güncel tutulması için, web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Web tasarımı, bir içeriğin İnternet ortamında verimli ve işlevsel bir şekilde sunulmasıdır.


Bizim için tasarımın başarıya ulaşması; İçeriğin anlaşılır olmasına, Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına,İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına,Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına,ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır.


Başarı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Yani animasyonlar, ses efektleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir şekilde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.

Detaylı Bilgi
Image

MOBİL UYGULAMA

Mobil internet, günümüzde daha fazla uygulama üzerinden kullanılıyor. Firmanız, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir aracı olduğundan dolayı, firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi gözle görülür bir şekilde güçlendirecektir.


Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.


Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.


Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması ise pek çok mobil internet kullanıcısının bu konuda hassas olmasına yol açabilmektedir. Tam bu noktada mobil uygulamalarınızı geliştirirseniz, kullanıcıların daha az data tüketerek firmanıza ait ziyaretini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle data kullanımı sebebiyle mobil platformlarda firmanıza ait bilgilere ulaşmaktan çekinen hedef kitlenize de doğrudan ulaşmış olursunuz.Image

ÖZEL TASARIM

Siteniz için size özel istekleriniz doğrultusunda A dan Z ye komple bir arayüz tasarım çalışması hazırlanmaktadır.


Size özel olarak hazırlanan çalışma

HTML, CSS ve JavaScript ile kodlanmakdır.


E-ticaret paketinize entegre edilmektedir.
Image

PROJE GELİŞTİRME

Yazılım projesi, süreçlerin doğru ve profesyonel şekilde yönetilmesiyle hayata geçebilmektedir. Başarılı bir yazılım geliştirme süreci için her aşamanın ayrıntılı bir şekilde planlaması yapılmalı, süreçlerin en sağlıklı şekilde yönetilmesi sağlanmalıdır.


Yazılım projeleri dört temel süreçten oluşmaktadır;


İhtiyaç ve Proje Analizi


Tasarım


Kodlama


Test


Image

E-TİCARET ÇÖZÜMLERİ

Internet üzerinden ticaretin yaygınlığı ve gücü artık tartışma götürmez bir konumdadır. Ancak buradaki en önemli husus güvendir. Çoğu kullanıcı alışveriş yapacağı siteye güvenme konusunda kendine dair birçok kritere sahiptir. Ancak internet üzerinde ticaretin inceliklerini bilen kişiler ilk önce söz konusu sitenin altyapısının hangi firmaya ve yazılımcısının kim olduğuna dikkat etmektedir.


Eticaret sitesinden verim almak için siteye yakışır ve özel bir tasarımın yanı sıra sitenin hızlı ve sorunsuz hizmet vermesi kadar kullanıcı dostu olması ve teknolojiye ayak uydurması da çok önemlidir. Bu hususları göz önünde bulundurarak Mplus Eticaret, Tek Ürünlü, Turizm ve Kuruşlu Açık Artırma yazılımlarımız ile müşterilerilerimize farklı amaç ve kullanımlara yönelik eticaret çözümleri sunmaktayız.Image

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya tek başına bir pazarlama amacı olmaktan çok, diğer pazarlama yöntemlerini bütünleyici ve destekleyici varlık olarak karşımıza çıkar!


Sosyal Medya hesaplarınızı yönetirken hedefimiz Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin, Pinterest, Google Plus üzerinden doğru kişilere firmanızı doğru şekilde tanıtmaktır. Burada sayfanın takipçi sayısı değil, etkileşimde olan takipçi sayısı mühimdir ve tabii tüm takipçilerin reel olması amaçlanır.


Böylece 1 günde 10 bin takipçiye sahip ancak paylaşımları 5 kişi tarafından beğenilen bir sayfadansa yavaş yavaş ve etkileşim içerisinde gerçekten firma ile ilgilenen takipçilerle ilerleriz.

Detaylı bilgi için bize ulaşmanızı rica ederiz.