facebook Met-ay Bilişim Web Tasarım ve Yazılım, E-Ticaret, Sosyal Medya Ankara

Web Tasarım

MET-AY Bilişim - Yazılım & Tasarım

Bir firmaya kurumsal kimlik olgusunu kazandırıp kendi kimliğine ve kültürüne özgü web tasarımlarıyla firmanın tanıtımını İnternet ortamında en iyi ve en çarpıcı şekilde, sitenizi arama motorlarına ekleyerek kolay ulaşım yolu ile yapmayı hedeflemiştir. Eğer mevcut bir web tasarımınız varsa, Mevcut webinizin tasarım, içerik ve fonksiyonlarının gözden geçirilmesi, Daha müşteri odaklı ve kullanımı kolay, Kolay anlaşılır / algılanır tarayıcı ve çözünürlükte,Hatasız, etkin ve interaktif hale getirilmesi,İçeriğinin güncel tutulması için, web danışmanlık hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.Web tasarımı, bir içeriğin İnternet ortamında verimli ve işlevsel bir şekilde sunulmasıdır.


Bizim için tasarımın başarıya ulaşması; İçeriğin anlaşılır olmasına, Ziyaretçilerin sitede aradığı bilgiye kolayca ulaşmasına,İçerik ile tasarımın uyumlu olmasına,Sitesini tasarladığımız kuruluşun kurum kimliğini yansıtmasına,ve tasarımın güncellenebilir, gelişmeye açık olmasına bağlıdır.


Başarı aynı zamanda teknolojiyi takip ederek bu teknolojiyi tasarıma yansıtmaktır. Yani animasyonlar, ses efektleri, video görüntüleri, java, flash vb. uygulamaları da verimli bir şekilde kullanarak görselliği zenginleştirmektir.Yaratıcı Çözümler


Kurumsal Web Tasarım

Özgün Web Tasarım

Projeye Özel Tasarım

Mikro Site Tasarım

Marka Sayfa Tasarım


Teknoloji Çözümler


Web 2.0 Çözümleri

Sosyal Medya Çözümleri

İnternet Uygulamarı

İçerik Yönetim Sistemleri

E-Ticaret Çözümleri


Web Tasarım Çalışma Örnekleri

×