facebook Met-ay Bilişim Web Tasarım ve Yazılım, E-Ticaret, Sosyal Medya Ankara

Bayilik Koşulları

Met-Ay Bilişim Ltd.Şti. 2003 Yılında Met-Ay Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuştur.
Kurulduğu günden bu güne müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücüyle çalışan dinamik bir kadroya sahiptir. 2005 Yılından beri E-ticaret Yazılımları konusunda çalışmakta ve 2008 yılından bu yana Mplus E-Ticaret Paketini müşterilerine sunmaktadır.

Mplus E-Ticaret Paketi sektörün önde gelen yazılımlarından biri olabilmek için sürekli geliştirilmekte ve otomatik güncellemelerle müşterilere yenilikler sunulmaktadır. 2011 yılında Versiyon 3 çıkarılmış ve E-ticaret Paket yazılımlarında bir çok ilkle müşterilere özgür bir yönetim sağlanmıştır.

3. versiyon çıkarıldıktan bu yana 200'e yakın irili ufaklı bir çok özellik ve yeniliğin yer aldığı güncelleme ile paket ilk günkü gibi güncel tutulmuştur.

Met-Ay Bişilim Ltd.Şti. kendi işlettiği E-ticaret siteleri ile hem yazılım geliştirici hem de yazılımı kullanan bir müşteri olarak sistemi iki taraflı test etmektedir. Bu anlamda 2011 yılında kurulan Alacaknevar.com sitesi onbinlerce müşterisine, onbinlerce siparişi sorunsuz olarak teslim ederek Mplus E-Ticaret Paketinin başarısını bir kez daha göstermiştir.

Met-Ay Bilişim Ltd.Şti. tüm yazılım ve hizmetlerini kendi ofisinde bulunan Data Centerında kendi sunucularında vermektedir. Bu büyük sorumluluk, yanında kendisine rakipleri karşısında daha özgür kurallar ve daha iyi hizmet verebilmek için büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Aynı zamanda tüm Mplus E-ticaret Paketleri ile beraber reklam desteği de sağlamaktadır. Paket türüne göre 50 bin - 250 bin arasında 1 seferlik açılacak siteyi tanıtan toplu mail hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır. Yine geliştirilmekte olan yeni projelerle müşterilerinin ürünlerini onları sitelerinin isimleri ile hafta boyunca bir bülten olarak kendi veri tabanındaki milyonlarca izinli mail adresine gönderecektir.

Sizde böyle bir yapının bir parçası olmak istemez misiniz?

Bayilik için gerekli şartlar nelerdir?
Bayi olabilmek için şahıs firması olmak veya tüzel kişi (Anonim Şirket, Limited Şirket vb.) olması gerekmektedir.

A-) Şirket ise;
Bayilik sözleşmesi ile birlikte;
BAYİ`nin yetkili/lerinin İmza Sirküleri, Vergi Levhası, Ticaret Odası Sicil Kayıt Sureti, yetkili/lerinin Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

B-) Şahıs Firması ise;
Bayilik sözleşmesi ile birlikte;
BAYİ`nin yetkilisinin İmza Beyannamesi, Vergi Levhası, Kayıtlı Olunan Odadan Alınmış Kayıt Sureti, yetkilinin Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Bayilik Başvurusunu nasıl yapabilirim?
Aşağıdaki linkte yer alan Bayilik sözleşmesini doldurup yukarıdaki şirket evrakları ile beraber aşağıdaki adrese kargo ile göndermeniz yeterlidir.

Bayilik Sözleşmesi' ni indirmek için tıklayınız...

Paketle veya bayilikle ilgili tüm sorularınız için dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz.

Tel : 0(850)811 10 54
Fax : 0(312)442 66 58
Adres : Turan Güneş Bul. 510. Sok. 2/8 Çankaya / ANKARA

×